VAAV SEO

Web site tasarım hizmetlerinin tamamında uzun yıllara dayanan deneyimiyle Vaav Medya, SEO çalışmalarında da yanınızda olacaktır. Arama motorlarında üst sıralara çıkabilmeniz için tüm SEO optimizasyon çalışmaları firmamız tarafından yürütülmektedir.

SEO Hizmeti Nedir?

Web sitelerinin Google aramalarında üst sırada çıkabilmesi için yapılan çalışmalar bütününe SEO hizmeti adı verilmektedir. SEO hizmetleri Google tarafından belirlenen kriterler çerçevesinde sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için ayarlamaların doğru bir biçimde yapılması ve site içeriklerinden tasarımına kadar tüm faaliyetlerde çalışmalar yürütülmesidir.

SEO Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Üstün hizmet kalitesiyle müşteri ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak analiz eden Vaav Medya SEO uzmanları tarafından gerçekleştirilen kurumsal SEO danışmanlığı hizmetinde Google’ın belirlemiş olduğu tüm SEO kriterlerine birebir riayet edilerek en doğru optimizasyon gerçekleştirilmektedir. SEO çalışmalarımızda sitenin ziyaretçi trafiğinin ve popüleritesinin artış gösterebilmesi için kodlama, içeriğin doğru bir biçimde tespit edilmesi ve özgün olarak kaydı, resimlerin özgün olarak kayıt edilmesi, sitenin sosyal ağlarda tanıtımı, backlink uygulamaları, anahtar kelime tespitlerinin en üst seviyede yapılması ve kullanılması gibi faktörlerin tamamı uygulanmaktadır. Doğal yollarla yapılan SEO çalışmalarımızda sitenize organik kullanıcıların gelmesi sağlanacaktır.

vaav seo

VAAV SEO'nun faydaları nelerdir?

SEO uygulamasının doğru yapılmadığı bir sitede başarı şansı oldukça düşüktür. Uygulayacağımız SEO çalışmaları ilgili sitenin hitlerini ciddi oranda arttıracak, Google SEO hizmetleri kapsamında yapılacak olan uygulamalarla sitenin kısa süre içerisinde bilinirliği sağlanacaktır. SEO çalışması yaptığımız tüm siteler Google aramalarında ilk sayfalarda çıkmakta ve kelime bazında yapılan aramalarda ilk sırada görünmektedir. SEO çalışmasıyla web sitelerinize doğal yollarla ulaşan ziyaretçiler sayesinde kazancınızı katlama şansını elde edebilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz

Sizlere verdiğimiz hizmette tamamen çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Kurumsal SEO

Kurumsal firmalar için SEO çalışmaları ve optimizasyon işlemleri her zaman daha ileri

SEO Optimizasyon

Firmanızın web sitelerinin iç ve dış SEO optimizasyonu

SEO Strateji

Web sitenizin yada firmanızın SEO stratejisi ile rakiplerinizden bir adım önde olun

Arama Motoru Optimizasyonu

Rakip analizleri detaylı raporlar sunar ve sizlere seo strajileriniz hakkında raporlama sunar ve size özel seo fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Google Harita

İster yerel isterseniz global firmalar olun Google MAPS optimizasyonu ile müşterileriniz size daha kolay bulunur olun

İçerik Pazarlama

Sitenizin kullanıcılara doğru bilgi ve doyurucu içerikler üretebilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz

Sosyal Medya SEO

Sosyal medyanın gücünü arkanıza almanıza yardımcı oluyoruz.

Raporlama & Analiz

Yapılan tüm çalışmaların haftalık ve aylık olarak rapolar ve analizlerini yaparak sizlere sunuyoruz.

SEO Çalışmalarının Süresi Nedir?

SEO çalışmaları genel olarak Web sitesinin ihtiyacı oranında devam etmektedir. Bu sürenin belirlenmesinde sektörde bulunan rakipler, arama motorlarında aranma hacmi gibi etkenler devreye girmektedir. Rekabeti yüksek seviyede olan siteler ve arama kelimelerinin çalışmaları diğerlerine oranla bir miktar uzun sürse de Vaav Medya SEO firması olarak en kısa sürede netice sağlamanız için kaliteli ve titiz bir çalışma yürütüyoruz.

SEO Danışmanlığı Fiyatları Nedir?

SEO danışmanlık ücreti SEO uzmanlarımızın sitenizi incelemesi ve çıkaracakları fizibilite çalışması sonucunda belirlenmektedir. Her sitenin ihtiyacı olan çalışma tekniği farklı olabilir. Bu nedenle işinde uzman olan SEO danışmanlarımız tarafından yapılan analiz sonucunda size özel bir fiyatlandırma sunulacaktır.